datum: 17.3.2018
místo konání: Podhůra - lesy města Chrudimi
sraz: 9:20 HK hl.n.
cena: 80 Kč (6 Kč rezerva + 20 Kč autobus /v případě nevyužití vrátíme/ + 54 Kč vlak)
návrat: 15:22 HK hl.n.
S sebou:sportovní oblečení, pohorky, batoh, vodu, svačinu

Sbírka se uskuteční ve Lhotě pod Libčany

Sraz: 7:15 na Hlavním nádraží u knihkupectví
Návrat: 13:00 tamtéž

S sebou: teplé oblečení a boty do každého počasí, kostým Tří králů vítán, svačinu, pití (vhodný čaj v termosce), pláštěnka, 50Kč na vlak

Kontakt na vedoucího skupinky: Jan Falta 723 030 227

Informace o zimním táboře

Datum: pátek 2. 2. 2018 - neděle 4. 2. 2018 (v termínu pololetních prázdnin)

Místo: fara v Orličkách v Orlických horách (za vesničkou Orličky začíná běžkařská stopa)

Sraz: v pátek 2. 2. 2018 v 15:15 na hlavním nádraží

Příjezd: v neděli 4. 2. 2018 v 14:32 tamtéž

Hlavním programem budou běžkařské výpravy po Orlických horách. Budeme se dělit podle výkonnosti tak, aby si všichni zaběžkovali podle svých možností a chuti. Počítáme se dvěma výlety.

Pro věřící bude v neděli dopoledne možnost navštívit mši.

Co vzít s sebou: přezůvky, láhev na pití, pohorky, malý batoh na výlety, běžkařské vybavení (boty, běžky svázané s hůlkami, oblečení na běžky, rukavice, čepice, případně běžkařské vosky), jiné teplé zimní oblečení na převlečení, hygiena, ručník, spacák (karimatku ne – jsou tam postele), jídlo na pátek večer (společné jídlo bude od sobotní snídaně), sladkosti na výlety (kvůli rychlému doplnění energie), noviny do bot

Věci zabalte do batohu – z vlakového nádraží se budeme muset dostat na autobusové nádraží pěšky

Účastnický poplatek: 500 Kč (150 vlak + autobus, 120 ubytování, 130 jídlo, materiál na program 10 Kč, 90 rezerva – v případě nevyčerpání vrácena).

Pokud jste tak už neučinili, nahlaste prosím účast do 28. 1. 2018 b. Pařezovi (Tomáš Parýzek – vůdce oddílu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 721 115 158)

Těšíme se na Vaši účast,

Sraz: pátek 22. 12. 2017 v 17:00 v klubovně na NHK

Konec: sobota 23. 12. 2017 v 8.30 tamtéž.

S sebou: přezůvky, teplé oblečení pro pobyt venku, pevné boty, jídlo a pití na pátek odpoledne (večeře a snídaně budou zajištěny), cukroví (nepovinné), věci na spaní (karimatka nebo deka, oblečení na spaní, spacák ... ), hygiena, hrníček, víčko od ešusu, jídlo pro zvířátka - kaštany, ovoce, zelenina, staré pečivo...(nepovinné), jeden neoznačený dárek do tomboly, zpěvníky (máte-li: Hlahol, Já písnička...)

POZOR: Kdo má, ať si vezme skautský kroj!!!!

Případné změny sledujte na stránkách.

Začínáme vybírat registrační poplatek na další skautský rok. Částka je stejná jako minule, tedy 600 KčStále platí sleva pro sourozence. (nejstarší 600, ostatní 500). Registrační poplatek v sobě zahrnuje plošné pojištění Junáka, příspěvky na činnost Junáka, skautský časopis a jiné režijní náklady.

Termín splatnosti je stanoven na 31. prosince 2017. Oproti minulým rokům měníme způsob platby - peníze nyní posílejte prosím výhradně bezhotovostně na č.ú. 2200703084/2010. Do poznámky připište jméno dítěte nebo použijte variabilní symbol ve tvaru čísla dvacet a za něj prvních šest čísel z rodného čísla dítěte - stejný systém používáme na přihláškách na tábor ( Příklad VS: 20091115).

Děkujeme Vám za včasné odeslání registračního poplatku.