20. oddíl sídlí ve střediskové klubovně na Novém Hradci Králové, vedle Generálního ředitelství Lesů České republiky. Klubovna je snadno dostupná i pomocí MHD.

Poloha naší klubovny nám dovoluje chodit do lesa i během pravidelných družinových schůzek. Na pozemku máme volejbalové hřiště, ohniště a travnatý prostor pro nejrůznější pohybové hry.

Jsme chlapecký oddíl a máme mezi sebou vlčata (6 - 11 let), skauty (11 - 15 let) a rovery (15 - 28 let). Každá kategorie má pravidelně každý týden vlastní družinovou schůzku. Každý měsíc podnikáme společnou oddílovou akci (výlety, setkání, závody, výpravy na zajímavá místa); na jaře jezdíme na trojdenní výpravu (zpravidla na skautskou zděnou základnu), vrcholem naší skautské sezóny je letní čtrnáctidenní tábor.

Chcete-li přihlásit svého syna do našeho oddílu, neváhejte kontaktovat vůdce oddílu - Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..