Ve dnech 9. - 11. 6. 2017 proběhne na skautské základně v Chocni trojdenní výprava 20. oddílu.

Sraz: v pátek 9.6. 2017 v 15:45 na hlavním nádraží.
Návrat: v neděli 11.6. 2017 v 12:00 na hlavním nádraží.

S sebou: obvyklé věci na vícedenní výpravu, nezapomeňte spacák, dobré boty na chození, kartičku zdravotní pojišťovny, starší 15-let průkaz studenta (pokud mají), osobní léky (hlavně alergici), každý 400 Kč, oddílové tričko a šátek (kdo už má), přezůvky, pláštěnku, věci osobní hygieny, repelent proti klíšťatům, ešus, lžíci a další dle uvážení.
Protože se množství pečiva špatně odhaduje, každý vezme půlku chleba!!! Dále svačinu na cestu a láhev na pití, od soboty bude společné jídlo.

Vezměte sebou jen nutné věci, všechno sbalte do batohu!!!!!

Pro věřící: V neděli nebude možnost účasti na mši.

Těšíme se na Vaši účast!

b. Pepa