KlubovnaNaše středisková klubovna se nachází na Novém Hradci Králové v ulici Přemyslově č.p. 1791, kousek od hlavní silnice na Brno. Pro přesnou lokalizaci využijte odkaz na mapový server, několik obrázků z klubovny si prohlédněte zde.
GPS: N 50°10'30.815" E 15°51'47.194"
Pokud chcete naši klubovnu využít pro svoji výpravu, prohlédněte si aktuální obsazení klubovny.

Od hlavního vlakového nádraží ke klubovně jezdí trolejbus č. 1 a č. 2  -  jeďte na konečnou trolejbusu č. 2 - Nový Hradec Králové (kostel sv. Antonína).

Jako svoji oddílovou klubovnu ji využívají skauti 20. oddílu.

V době, kdy zde neprobíhají skautské schůzky, tj. od 7.00 do 16.00 ve všení dny (po-pá), využívá klubovnu od 5.9.2011 jako svoji základnu dětský lesní klub U tří veverek

V případě zájmu o využití klubovny pro Vaši skautskou akci (výpravu) kontaktujte správce klubovny na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Adresa klubovny:

Přemyslova 1791/21