V sobotu 27. dubna 2019 v 9 hodin se u klubovny na Novém Hradci Králové konají Svatojiřské závody.

S sebou:

·         kroj

·         svačinu, pití

Harmonogram závodu:

8.30 sraz organizačního týmu a šéfů kontrol

9:00 - 9:30 registrace hlídek

9:30 zahájení závodu

14:00-15:00 předpokládaný konec závodu

Disciplíny pro letošní rok:

- skauting

- první pomoc

- rébusy, šifry apod.

- mapa a hledání dopravního spojení

- balení batohu

- lukostřelba

- opičí dráha

- uzle

Po ukončení závodů proběhne závěrečná hra pro všechny zúčastněné.

Hlídky startují v krojích.

Počítáme se 4 kategoriemi - vlčata, světlušky, skauti, skautky.

S tragicky zesnulým bratrem Martinem se společně rozloučíme v sobotu V Plotištích.

Druh akce

Organizátor

23.3.2019

Výprava

Jakub Machek

27.4.2019

Svatojiřské závody

Klubovna NHK

24.5. - 26.5. 2019

Trojdenní výprava

22.6.2019

Táborová brigáda

Slatina nad Úpou

Tomáš Parýzek

29.6.-13.7.2019 Tábor Slatina nad Úpou Tomáš Parýzek
10.8.2019 Bourání tábora Slatina nad Úpou Tomáš Parýzek

Informace o zimním táboře - letos jedeme do Liberce v blízkosti Jizerských hor, kde jsme již v předchozích letech na zimním táboře opakovaně byli.

Datum: čtvrtek večer 31.1.2019 - neděle 3.2.2019 (v termínu pololetních prázdnin)

Akce je určena pro starší 11-ti let.

Místo: Liberec-Ruprechtice (15 minut jízdy autobusem od místa ubytování se nachází Bedřichov – výchozí místo běžkařských tras po Jizerských horách)

Sraz: ve čtvrtek 31.1. v 17:00 na hlavním nádraží

Příjezd: v neděli 3.2. ve 14:33

Hlavním programem budou běžkařské výpravy po Jizerských horách (v okolí je velké množství pravidelně upravovaných tras). Budeme se dělit podle výkonnosti tak, aby si všichni zaběžkovali podle svých možností a chuti. Počítáme se dvěma výlety.

Pro věřící bude v neděli dopoledne možnost navštívit mši.

S sebou: věci obvyklé na vícedenní výpravu,  přezůvky, lahev na pití, pohorky, malý batoh na výlety, běžkařské vybavení (boty, běžky svázané s hůlkami, oblečení na běžky, rukavice, čepice, příp. běžkařské vosky), jiné teplé zimní oblečení na převlečení, hygiena, ručník (na místě je koupelna), spacák (karimatku ne - jsou tam postele), jídlo na čtvrtek večer (společné jídlo bude až od páteční snídaně), sladkosti na výlety (určitě - důležité k rychlému doplnění energie),  kdo má - mobil s nabíječkou, noviny do bot.

Věci zabalte do batohu – z libereckého vlakového nádraží se budeme muset dostat přes město na místo ubytování.

Cena: 1000 Kč (obsahuje vlak do Liberce a zpět, ubytování, jídlo, autobusy – MHD v Liberci a dopravu do Bedřichova, rezervu – v případě nevyčerpání bude vrácena).

Kapacita ubytování je omezená, proto prosím nahlaste účast b. Vojtovi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na Vaši účast,

Sraz: pátek 21. 12. 2018 v 17:00 v klubovně na NHK

Konec: sobota 22. 12. 2018 v 8.30 tamtéž.

S sebou: přezůvky, teplé oblečení pro pobyt venku, pevné boty, jídlo a pití na pátek odpoledne (večeře a snídaně budou zajištěny), cukroví (nepovinné), věci na spaní (karimatka nebo deka, oblečení na spaní, spacák ... ), hygiena, hrníček, víčko od ešusu, jídlo pro zvířátka - kaštany, ovoce, zelenina, staré pečivo...(nepovinné), jeden neoznačený dárek do tomboly, zpěvníky (máte-li: Hlahol, Já písnička...)
POZOR: Kdo má, ať si vezme skautský kroj