Informace o zimním táboře - letos jedeme do Liberce v blízkosti Jizerských hor, kde jsme již v předchozích letech na zimním táboře opakovaně byli.

Datum: čtvrtek večer 30.1.2020 - neděle 2.2.2020 (v termínu pololetních prázdnin)

Akce je určena pro všechny věkové kategorie.

Místo: Liberec-Ruprechtice (15 minut jízdy autobusem od místa ubytování se nachází Bedřichov – výchozí místo běžkařských tras po Jizerských horách)

Sraz: ve čtvrtek 30.1. v 17:00 na hlavním nádraží

Příjezd: v neděli 2.2. ve 14:33 tamtéž

Hlavním programem budou běžkařské výpravy po Jizerských horách (v okolí je velké množství pravidelně upravovaných tras). Budeme se dělit podle výkonnosti tak, aby si všichni zaběžkovali podle svých možností a chuti. Počítáme se dvěma výlety.

Pro věřící bude v neděli dopoledne možnost navštívit mši.

S sebou: věci obvyklé na vícedenní výpravu,  přezůvky, lahev na pití, pohorky, malý batoh na výlety, běžkařské vybavení (boty, běžky svázané s hůlkami, oblečení na běžky, rukavice, čepice, příp. běžkařské vosky), jiné teplé zimní oblečení na převlečení, hygiena, ručník (na místě je koupelna), spacák (karimatku ne - jsou tam postele), jídlo na čtvrtek večer (společné jídlo bude až od páteční snídaně), sladkosti na výlety (určitě - důležité k rychlému doplnění energie),  kdo má - mobil s nabíječkou, noviny do bot.

Věci zabalte do batohu – z libereckého vlakového nádraží se budeme muset dostat přes město na místo ubytování.

Cena: 1000 Kč (obsahuje vlak do Liberce a zpět, ubytování, jídlo, autobusy – MHD v Liberci a dopravu do Bedřichova, rezervu – v případě nevyčerpání bude vrácena).

Kapacita ubytování je omezená, proto prosím nahlaste účast emailem vůdci oddílu.

V neděli 19.1.2020 naše středisko pořádá bruslení na zimním stadionu v Hradci Králové. Proto zveme všechny členy, kteří si chtěji pořádně zabruslit či zahrát hokej. Plocha bude rozdělena tak, aby si každý mohl jezdit podle svých schopností (akce tedy není určena pouze pro ty, kteří chtějí hrát hokej).

Sraz: 7:30 u bočního vchodu haly 1 (u modré brány, vjezd na plochu mezi oběma halami)
Konec: 9:00 tamtéž

S sebou: brusle, RUKAVICE! - kdo chce, může si vzít hokejku, puky či chrániče.

Cena: záleží na konečném počtu účastníků - neměla by přesáhnout 100Kč na osobu.

V sobotu 18.1.2020 proběhne oddílový závod v orientačním běhu. Akce je určena pro děti všech věkových kategorií, cílem je strávit odpoledne na čerstvém vzduchu.

Sraz: 13:00 u klubovny

Konec: 16:00 u klubovny

S sebou: sportovní oblečení (dle počasí), pití

Pro děti jsou připraveny trasy s ohledem na jejich věk a schopnosti.

Druh akce

Organizátor

18.1.2020

Oddílový orientační běh

Adam Beneš

19.1.2020

Střediskové bruslení

Martin Dufek

30.1.-2.2.2020

Zimní tábor

Pavel Polanský

14.3.2020

Výprava

Karel Petřík

25.4.2020

Svatojiřské závody

22.-24.5.2020 Trojdenní výprava Jakub Machek
červen 2020 Odpoledne pro děti a rodiče Tomáš Parýzek
18.7.-1.8.2020 Letní tábor
Jan Morávek

V pátek 20.12. 2019 proběhne jako tradičně v naší klubovně vánoční přespání.

Sraz bude v 17:00 jako obvykle před klubovnou kde budeme v sobotu přibližně v 8:30 končit.

S sebou:
Skautský kroj a šátek - pouze kdo má
Teplé oblečení na ven
Jídlo pro zvířátka