Informace o zimním táboře - letos jedeme do Liberce v blízkosti Jizerských hor, kde jsme již v předchozích letech na zimním táboře opakovaně byli.

 

Datum: čtvrtek večer 31.1.2019 - neděle 3.2.2019 (v termínu pololetních prázdnin)

Akce je určena pro starší 11-ti let.

Místo: Liberec-Ruprechtice (15 minut jízdy autobusem od místa ubytování se nachází Bedřichov – výchozí místo běžkařských tras po Jizerských horách)

Sraz: ve čtvrtek 31.1. v 17:00 na hlavním nádraží

Příjezd: v neděli 3.2. ve 14:33 

Hlavním programem budou běžkařské výpravy po Jizerských horách (v okolí je velké množství pravidelně upravovaných tras). Budeme se dělit podle výkonnosti tak, aby si všichni zaběžkovali podle svých možností a chuti. Počítáme se dvěma výlety.

Pro věřící bude v neděli dopoledne možnost navštívit mši.

S sebou: věci obvyklé na vícedenní výpravu,  přezůvky, lahev na pití, pohorky, malý batoh na výlety, běžkařské vybavení (boty, běžky svázané s hůlkami, oblečení na běžky, rukavice, čepice, příp. běžkařské vosky), jiné teplé zimní oblečení na převlečení, hygiena, ručník (na místě je koupelna), spacák (karimatku ne - jsou tam postele), jídlo na čtvrtek večer (společné jídlo bude až od páteční snídaně), sladkosti na výlety (určitě - důležité k rychlému doplnění energie),  kdo má - mobil s nabíječkou, noviny do bot.

Věci zabalte do batohu – z libereckého vlakového nádraží se budeme muset dostat přes město na místo ubytování.

Cena: 1000 Kč (obsahuje vlak do Liberce a zpět, ubytování, jídlo, autobusy – MHD v Liberci a dopravu do Bedřichova, rezervu – v případě nevyčerpání bude vrácena).

Kapacita ubytování je omezená, proto prosím nahlaste účast b. Vojtovi na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Těšíme se na Vaši účast,

 Za vedení výpravy b. Vojta (Vojtěch Molnár – Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., 775 220 353)