sraz: v pátek 31.5.2019 v 17:40 na Hlavním nádraží.
návrat: v neděli 2.6.2019 ve 11:00 na Hlavním nádraží

S sebou: 350 Kč, obvyklé věci na výpravu, nezapomeňte spacák, dobré boty na chození, kartičku zdravotní pojišťovny, starší 15-let průkaz studenta (pokud mají), osobní léky (hlavně alergici), každý, oddílové tričko a šátek (kdo už má), přezůvky, pláštěnku, věci osobní hygieny, repelent proti klíšťatům, ešus, lžíci a další dle uvážení.
Protože se množství pečiva špatně odhaduje, každý vezme půlku chleba!!! Páteční večeře je ještě z vlastních zásob, od sobotní snídaně už bude jídlo společné.

Vezměte sebou jen nutné věci, všechno sbalte do batohu!!!!! Jedeme na skautskou základnu do Kostelce nad Orlicí.
Informace pro rodiče:

Pro věřící. V neděli nebude bohužel možnost účasti na mši.

Těšíme se na Vaši účast!